Fotograf ślubny Kraków – Gosi i Tomasza

Fotograf ślubny vs. 250 gości weselnych.

Wesele odbyło się w sierpniu, a mi jeszcze uśmiech z gęby nie schodzi po imprezie na której miałem przyjemność fotografować.
Widziałem że może być dobra impreza bo Gosia poinformowała mnie, iż spodziewają się ok 250 osób, co jak na Krakowskie wesela nie jest standardem. Fotograf ślubny Kraków.

Młody przygotuj się!

Dzień rozpoczął się od przygotowaniach u Tomka, nie oczekiwałem szału.Oj jak bardzo się myliłem.Kapela Krakowska wesoło przygrywała przed domem, a goście weselni  schodzili się praktycznie w każdej strony. momentem kulminacyjnym było włączenie się zraszaczy ogrodowych i doprowadzanie zebranych gości na trawniku  do wrzasku i pisku.W pewnym momencie myślałem że wesele się już zaczęło. A tu jeszcze trzeba do Pani Młodej.Gdy orszak weselny wyruszył spod domu Tomka do Gosi tempo i bieg wydarzeń przypominał efekt  kuli śnieżnej.Nie dało się tego powstrzymać i to bardzo dobrze, bo jako fotograf ślubny nie powinienem narzekać 🙂 .

Bazylika Św.Floriana

Ceremonia ślubna odbyła się w Bazylice Św.Floriana w Krakowie.Para młoda poinformowała mnie że bardzo im zależy zdjęciach z “kościoła” i nie muszę się ograniczać.Nie miałem zamiaru po tym co widziałem.Świątynia pękała w szwach,a pod ołtarzem nie lepiej.4 księży celebrowało ich ślub + dwójka operatorów video jak tu robić zdjęcia ślubne.

Najważniejsze jednak było to co się działo między Parą Młodą w oku tego cyklonu.Zakochani, szczęśliwi i unoszący się jeden centymetr na ziemią przyciągali wzrok i obiektyw aparatu fotograficznego. Wokół nich sami najbliżsi doprawiali to szczęście swoim wzruszeniem i obecnością.Po ceremonii ślubne prawdziwy tłum zebrał się na Placu Matejki aby pożyczyć młodym wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia.

Bawili do 06:00 rano.

Wesele odbyło się w hotelu Best Western Chyba jedno z niewielu miejsc gdzie tyle osób może się luźno pomieści w jednym miejscu.W tym dniu poznałem też inną grupę ludzi, która mnie zauroczyła, a chodzi o panów z Bros Art .Jeśli szukacie ekipy która poprowadzi z klasą i rozmachem Wasze wesele to uderzajcie do nich.Najwyższa klasa weselnej rozrywki!Nie mogę też nie wspomnieć od licznej grupie gości weselnych, którzy wykonali ogrom pracy i przygotowali prawdziwy program artystyczny na wesele. Taneczny pastisz ulubionego filmu Pana Młodego “Faceci w rajtuzach” czy koncert Spice Girls to tylko część tego co można było zobaczyć na weselu.

Główni celebryci tego dnia jak generatory atomowe przekazywały pozytywną energię wszystkim w pobliżu.
92 klatki dla Was – Zapraszam.

Fotografia ślubna Kraków