Sesje Ślubne Plenerowe

Sesje ślubne plenerowe wykonuję praktycznie w każdym miejscu, które ma potencjał i można się tam dostać bez przeszkód. Lecz tak naprawdę to nie miejsce lecz ludzie na tych zdjęciach i ich emocje są gwarantem udanej fotografii. Podczas sesji ślubnej lubię pokazać coś charakterystycznego dla Pary Młodej, coś co definiuje ich osobowość, indywidualne zainteresowania, nierzadko wspólne. Lubię też pokazać sezonowość natury w czasie której odbył się Wasz ślub. Sesję ślubne zwykle przeprowadzam w 2-3 różnych lokalizacjach aby zróżnicować klimat zdjęć ślubnych.

Na sesję plenerową umawiamy się najczęściej tuż po Waszym ślubie. Pierwszy tydzień jest moim zdaniem najważniejszy. Wtedy jeszcze buzują w Was emocje związane ze ślubem i weselem. Oczywiście nie jest to obligatoryjne ale bardzo pomaga :). Nasza praca trwa ok. 3h zależnie od wybranych miejsc i związanych z tym dojazdów.

Jednak gdyby okazało się że chcecie wykonać sesję ślubną w dniu ślubu to nie ma problemu. Jeśli tylko mamy czas i możliwość wyskoczyć gdzieś podczas tego dnia, aby w spokoju wykonać kilka fotografii to proponuje mini sesję portretową w tym samym dniu.