FAQ

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Na spotkaniach z moimi Parami jako pierwszy prowadzę opowieść o swojej pracy i zwyczajach mówiąc o wszystkim co uważam za ważne i charakterystyczne dla mojego sposobu fotografowania. Staram się wyczerpać temat do cna. Często Pary pytają o sesję plenerową, co mogę zaproponować, jakie miejsca itp. Tu możliwości są szerokie. Lubię poznać ludzi z którymi pracuję i dopiero zaproponować im konkretne rozwiązania, które będą pasować dni nich.

Pierwszy ślub na którym fotografowałem był w 2007r. Fotografia ślubna wtedy przeżywała swoisty renesans za sprawą pojawienia się cyfrowych lustrzanek. Odchodziło się od typowej fotografii w studio na rzecz wyjścia w ciekawy plener. Nowe możliwości techniczne dały spore pole do popisu kreatywności fotografa. Klienci również stali się bardziej świadomi jak może wyglądać ciekawa fotografia ślubna.

Jaki jest styl Twoich zdjęć?

Spontaniczny, energiczny, kolorowy.

Kiedy wykonujesz sesję plenerową?

Trzeba kuć żelazo póki gorące! Uważam że kluczowy jest pierwszy tydzień po waszym ślubie. Świeżo zaślubieni są jeszcze w emocjach i oparach ślubu. Wieloletnie doświadczenie udowodniło że w pierwszym tygodniu po ślubie najłatwiej przychodzi Parzę Młodej ponowne wskoczenie w swoje stroje i oddanie się fotograficznej zabawie. Jednak wykonam sesje plenerową w każdym dogodnym dla nas terminie, po Waszym powrocie z podróży poślubnej czy też kiedy tylko poczujecie ochotę na zdjęcia.